Dijital Medya Reklam Servisleri ve Hizmetleri

sosyal medya paketleri

Sosyal Medya Yönetimi Servisi

Sosyal medya yönetimi ve hesap yönetim çözümleri ile kurumların dijital medya üzerinden hedef kitle ile iletişimi ve etkileşimi en etkin yöntemlerle yapılmaktadır.

dijital medya içerik üretimi servisi

Dijital Medya İçerik Üretimi

Dijital içerik üretimi için gerekli olan, fotoğraf, grafik tasarım, video ve yaratıcı dikkat çekici çözümler sunarak, hedeflenen kitle ile etkileşimi arttırmak amaçlanır.

medya yayınlama posting servisi

Medya Yayınlama – Posting Servisi

Üretilen içeriklerin tespit edilen dijital medya ortamlarında instagram, facebook, google adwords gibi mecralarda yayımlanması, reklam post takvim planlaması ile etkin iletişim sağlanır.

Dijital Reklam Pazarlama Servisi

Dijital Reklam – Pazarlama Servisi

Dijital Pazarlama dijital reklam ile sosyal medya platformaları ve google reklamları yönetim servisi hizmeti ile doğru hedeflemeler ile dönüşüm odaklı reklam planlaması hizmetleri

dijital medya planlama strateji servisi

Planlama – Strateji Servisi

Kurumların dijital ve sosyal medya strateji tespitleri, hedef kitleye ulaşım planlamaları, içerik yayınlama akış ve kriz yönetimi strateji planlaması servisi sunulur.

sosyal medya analiz raporlama moderasyon

Analiz – Raporlama Servisi

Etkileşim ve iletişim için sosyal medya moderasyonu, dijital medya üzerinden kitle ile doğru dil ile aktif dijital medya servisi ve iletişimi sonuçları analiz ve raporlama hizmeti verilir.

sosyal medya seo yönetimi ajansı
Google Digital Garrage Sertifikası
Sertifika No : S2A CJQ UX6